728 x 90

بهترین ارزهای دیجیتال برای سرمایه گذاری در سال 2021

بهترین ارزهای دیجیتال برای سرمایه گذاری در سال 2021

بهترین ارزهای دیجیتال برای سرمایه گذاری در سال 2021: پورتفوی ارز دیجیتالی که قراره منفجر بشه سال 2020 در زمینه اقتصاد جهانی و سیستم مالی سنتی یکی از پر چالش ترین سالها بود. به دلایل پاندمی، قرنطینه ها و ترس از رکود اقتصادی، روز به روز سرمایه گذاران نهادی را به سمت انتقال دارایی ها

بهترین ارزهای دیجیتال برای سرمایه گذاری در سال 2021: پورتفوی ارز دیجیتالی که قراره منفجر بشه

سال 2020 در زمینه اقتصاد جهانی و سیستم مالی سنتی یکی از پر چالش ترین سالها بود. به دلایل پاندمی، قرنطینه ها و ترس از رکود اقتصادی، روز به روز سرمایه گذاران نهادی را به سمت انتقال دارایی ها به سمت ارزهای دیجیتال سوق داد.

لذا تصمیم گرفتم که مقاله ای در خصوص بهترین ارزهای دیجیتالی که در سال 2021 می توانند سوددهی بالایی داشته باشند و از طرفی دارای امنیت نسبی و ریسک پایینی هستند بنویسم.

بهترین سرمایه ارز دیجیتالی 2020: بیت کوین BTC

ارزهای دیجیتالی می آیند می روند اما ملکه شان، بیت کوین همچنان بالای لیست قرار دارد. بیت کوین مطمین ترین ارز دیجیتال موجود است که در بازار خود خانه کرده و دیگر قرار نیست جا خالی کند.

بیت کوین سال 2020 را با هاوینگ چهارم خود طی کرد و با توجه به تحلیل های تکنیکال سال پیش رو را به شدت صعودی رقم خواهد زد. پیش بینی های 100 هزار دلاری، 170 هزار دلاری و حتی 318 هزار دلاری از نوید سالی پر پول را به دارندگان خود می دهد. البته در این صعود، فراز و نشیبهایی خفته است که تنها کسانی می توانند با موفقیت از آنها استفاده کنند که صبر و حوصله داشته و هیجانی عمل نکنند.

تقاوت بیت کوین و پول

با توجه به عدم اعتماد به دولتها و سیستمهای مالی متمرکز که چاپ پول در آنها خارج از تصمیم دارندگان آن است و با توجه به عملکرد بسیار بد دولتمردان در شرایط فورس ماژور مثل پاندمی کرونا، بهترین گزینه انتخاب یک ارز نامتمرکز بدون تورم است و این ارز مشخصه بارز بیت کوین است.

پادشاه دیفای: اتریوم ETH

پادشاه دیفای اتریوم

در رتبه دوم سال 2020، اتریوم با ارزش 68 میلیارد دلار ارزش بازار قرار دارد. این ارز با قیمت 125 دلار سال 2020 را آغاز و با قیمت 600 دلار تمام کرد. این رقم هم اکنون از 1200 دلار هم گذشته است. اتریوم یک بلاکچین هوشمند دارد که بستر توسعه اپلیکیشنها هم می باشد. به طور ساده یعنی فقط کارش با پول نیست بلکه جایی برای برنامه نویسی تحت بلاکچین هم هست. اکثر توکن ها یا ارزهای دیجیتال جدید بستر خودرا از اتریوم می گیرند.

تحول ارزهای جایگزین: ترون TRX

ترون ارز دیجیتالترون یک اکوسیستم به اشتراک گذاری تحت بلاکچین است. یک تحول اساسی بعد از اتریوم. جایی که شما با شرکا و حمایت کننده های بزرگی همچون Samsung و oBike و Baidu و Baofeng یا همان نتفلیکس چینی روبرو هستید. این اکوسیستم به اشتراک گذاری حتی نیاز به واسط عرضه کننده ای مثل گوگل پلی و اپ استور ندارد. تابستان 2020 عرضه شد و با این حال تا ورژن Tron4 سیر صعودی قیمت را طی می کند.

بلاکچینی برای بلاکچین ها: پولکادات DOT

پولکادات رله بلاکچین ها

پولکادات توسط یکی از بنیان گذاران اتریوم ایجاد شد. فلسفه پولکادات همانطور که در تیتر این متن گفته شده، ایجاد یک بلاکچینی است که بتواند همه بلاکچین ها را به هم وصل کند. به نوعی هاب یا رله بین بلاکچین هاست. تصور کنیدکه بتوانید از یک کیف پول بیت کوین به یک کیف پول اتریوم بدون واسط مستقیما نقل و انتقال داشته باشید. از طرفی بار ماینرهای بلاکچینهای مختلف را میتوان با پولکادات بالانس نمود. شاید کمی پیچیده به نظر برسد اما ساده شده اش یک اتریوم پیشرفته تر و با امکانات بیشتری است. این ارز دیجیتال که به تازگی وارد بازار شده از قیمت 2 دلار به 14 دلار در سال 2020 صعود داشته و با توجه به حمایتهای برنامه نویسان DeFi و امکانات بالای دات یکی از پر پتانسیل ترین ارزهای پیش رو خواهد بود.

در انتها خواستم یاد آوری کنم، پیشنهادات فوق فقط برای آن دسته از عزیزانی است که تحمل ریسکهای بازار ارز دیجیتال را داشته باشند. این بازار به علت نو بودن نیاز به مطالعه، درک تکنولوژی، اقتصاد دیجیتال و مهم تر از همه ریسک پذیری دارند. به هیچ وجه پیشنهاد نمی کنم که کلیه سرمایه خودرا وارد این بازار کنید.

حتما بخوانید:استفاده از بلاکچین در صنایع غذایی

کاروسل پست ها

یک نظر بگذارید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. قسمتهای مورد نیاز با * مشخص شده اند

پست های اخیر

برترین نویسندگان

دارای نظر

ویدئوهای ویژه