728 x 90

دنیا بعد از کرونا چه شکلی خواهد بود؟، بیل گیتس

دنیا بعد از کرونا چه شکلی خواهد بود؟، بیل گیتس

دنیا بعد از کرونا چه شکلی خواهد بود؟ هفته گذشته بیل گیتس برای اولین بار بخش پادکست خودرا در وبسایت Gatesnotes راه اندازی کرده و اولین مصاحبه خودرا با کمک بازیگر و مجری معروف راشیدا جونز و دکتر فاوسی تحت عنوان “دنیا بعد از کرونا چه شکلی خواهد بود؟” منتشر کرد. این پادکست اولین قسمت

دنیا بعد از کرونا چه شکلی خواهد بود؟

هفته گذشته بیل گیتس برای اولین بار بخش پادکست خودرا در وبسایت Gatesnotes راه اندازی کرده و اولین مصاحبه خودرا با کمک بازیگر و مجری معروف راشیدا جونز و دکتر فاوسی تحت عنوان “دنیا بعد از کرونا چه شکلی خواهد بود؟” منتشر کرد. این پادکست اولین قسمت از مجموعه سوالهای بزرگ بپرس در خصوص پاندمی بود. برای گوش دادن به این پادکست می توانید به اینجا کلیک کنید.

بیل گیتس

تصور اینکه در حال حاضر موارد جدیدی از ابتلا به ویروس کرونا در سراسر جهان در حال افزایش است دشوار است. اما بالاخره زمانی فرا میرسد که این پاندمی را پشت سر خواهیم گذاشت. من فکر می کنم با توجه به اینکه ویروس تقریباً در همه قسمت های زندگی ما نقش تخریبی و دگرگونی داشته است. تصور اینکه جامعه برای همیشه تغییر کند ، خیلی دور از ذهن نخواهد بود.

متأسفانه ، ما هنوز مسیری طولانی در پیش داریم تا زندگیمان واقعاً به حالت عادی برگردد. دکتر آنتونی فاوسی ، رئیس انستیتوی ملی آلرژی و بیماری های عفونی ، به من و راشیدا پیوست تا درمورد پیش بینی ها در ماه های پیش رو بحث کنیم. من طی این سالها فرصت داشته ام با دکتر فاوسی درمورد تعدادی از مسائل بهداشت جهانی کار کنم. از جمله تلاش برای واکسن HIV و درمان آن. او به طور معمول مردی ساکت و بی ادعا است ، بنابراین شنیدن حرفهای او من را به وجد می آورد.

من و دکتر فاوسی هر دو خوشبین هستیم که در آینده ای نزدیک ، واکسن به همه گیری پایان خواهد داد. اما بعد از آن دنیا چگونه به نظر می رسد کاملاً مشخص نیست. من گمان می کنم برخی از روندهای دیجیتالی سازی که ما دیده ایم، به ویژه در زمینه های یادگیری آنلاین ، پزشکی از راه دور و دورکاری، بخش منظمی از زندگی ما خواهد شد. امیدوارم که این قسمت شما را نسبت به آینده امیدوار و کنجکاو در مورد آنچه در آینده قرار می گیرد ، بگذارد.

این پادکست اولین قسمت از مجموعه سوالهای بزرگ بپرس در خصوص پاندمی بود. برای گوش دادن به این پادکست می توانید به اینجا کلیک کنید.

حتما بخوانید:

واکسن کرونا باید چه مراحلی را طی کند تا به صورت ایمن به دست ما برسد

بیل گیتس: وقوع پاندمی بعدی؟ آماده نیستیم

کاروسل پست ها

یک نظر بگذارید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. قسمتهای مورد نیاز با * مشخص شده اند

پست های اخیر

برترین نویسندگان

دارای نظر

ویدئوهای ویژه