728 x 90

10 دلیل جالب بودن چالش های وایرال

10 دلیل جالب بودن چالش های وایرال

10 دلیل جالب بودن چالش های اگر طی دهه گذشته در غار هم زندگی می کردید قطعا درگیر چالش های اینترنتی مثل چالش “آب یخ” یا چالش “مانکن” یا چالش های دیگری که به صورت وایرال در اینترنت پخش شدند، شدید یا حد اقل دیدن این چالش ها و بازنشرشان برای شما جذاب بوده. چالش

10 دلیل جالب بودن چالش های

اگر طی دهه گذشته در غار هم زندگی می کردید قطعا درگیر چالش های اینترنتی مثل چالش “آب یخ” یا چالش “مانکن” یا چالش های دیگری که به صورت وایرال در اینترنت پخش شدند، شدید یا حد اقل دیدن این چالش ها و بازنشرشان برای شما جذاب بوده.

چالش های وایرال چیست؟

قبل از اینکه توضیح بدیم دنیای چالش های وایرال چیست بهتره در مورد عواملی که باعث می شود یک چالش وایرال شود صحبت کنیم. این عوامل عبارتند از:

  • شخصی که در این چالش شرکت می کند
  • عکس / فیلم شخصی که این چالش را انجام می دهد
  • پلتفرم یا نرم افزاری که برای انتشار آن استفاده می شود
  • علاقه مخاطبان به چالش، لایک کردن و انتشار و شرکت کردن در آنها

اگر در این چالش ها شرکت کرده باشید قطعا حس کردید که چگونه افراد با این چالش ها مشهور و محبوب شده اند. در این جا قصد داریم 10 دلیل جالب بودن این چالش ها را بررسی کنیم:

1. احساس می کنیم بخشی از یک حرکت بزرگ هستیم

هنگامی که یک چالش وایرال می شود ، توجه نکردن به آن بسیار دشوار است. در زمانی کوتاه ، تعداد زیادی از مردم در مورد آن صحبت می کنند. احساس می کنید به آن متعلق هستید و می توانید با همه بخندید.

2. به اشتراک گذاری و انتشار آنها بسیار آسان است

اگر حساب فیسبوک دارید یا از توییتر یا اینستاگرام استفاده می کنید ، مطمئناً یک چالش وایرال خواهید داشت. اگر به اندازه کافی محبوب شود ، یک چالش در همه این سیستم عامل ها گسترش می یابد و به راحتی از یک سیستم به سیستم دیگر قابل اشتراک است. اگر یک چالش خنده دار را در اینستاگرام تماشا کنید ، ممکن است براحتی آن را در فیسبوک به اشتراک بگذارید. امروزه بسیار بعید است که فردی از رسانه های اجتماعی استفاده نکند یا فقط از یک پلتفرم استفاده کند ، بنابراین منفجر شدن یک چالش در هر شبکه نسبتاً آسان است.

3. چالش های وایرال خنده دار هستند

بیشتر اوقات شخصی که این چالش را انجام می دهد کاری خنده دار انجام می دهد. تماشا کردن شخصی در حالی که نمک و یخ دست او را می یخ میزند ، یا تماشای سرفه و چهره های خنده دار هنگام تلاش برای بلعیدن دارچین واقعا خنده دار است. چالش های وایرال اغلب فقط فیلم های خنده دار هستند که شامل عنصری از جنس “تعلق” می شوند – شما شخصی را مشاهده می کنید که کاری خنده دار انجام می دهد و مجبور می شوید که خودتان آن را امتحان کنید.

4. به سوالاتی پاسخ می دهند که هیچ وقت در موردشان فکر نکرده بودیم

 وقتی 100 لایه لاک میزنید چه اتفاقی می افتد؟. شما هرگز نمی دانستید و تعجب می کنید چالش های وایرال اغلب فقط یک آزمایش جالب یا خنده دار است – آنها سوالی را مطرح می کند و ذهن شما پاسخ می خواهد.

5. آنها احساسی را تحریک می کنند

ترس ، غم ، همدلی یا خوشبختی ، چالش های ویروسی باعث می شوند چیزی را احساس کنید. احساسات یکی از بزرگترین انگیزه ها است – وقتی چیزی را احساس می کنیم تمایل به انجام کاری در مورد آن داریم. در این حالت ، ساده ترین راه برای ابراز احساسات ، به اشتراک گذاشتن فیلم با دوستان ، خانواده یا غریبه ها است.

6. چالش های وایرال حاوی پیام مهمی هستند

چالش های وایرال یا ویروسی اغلب راهی آسان برای گسترش آگاهی در مورد یک موضوع مهم است. احتمالاً “چالش سطل آب یخ” را در تلاش برای ارتقا  آگاهی از بیماری ALS به یاد دارید. وقتی مردم بدانند که انجام این چالش ممکن است به کسی کمک کند یا به افزایش آگاهی کمک کند ، احتمال اینکه در آن شرکت کنند بسیار بیشتر است.

چالش وایرال ALS

7. برای به اشتراک گذاشتن کوتاه و آسان هستند

هیچ کس نمی خواهد یک فیلم 20 دقیقه ای را تماشا کند تا سرگرم شود. چالش های ویروسی معمولاً تا 2 دقیقه طول می کشد. چه در سفر به محل کار خود باشید ، چه در پارک قدم بزنید یا اینکه پشت کامپیوتر خود نشسته باشید ، همیشه می توانید چند دقیقه برای تماشای یک ویدیوی محبوب که همه از آن لذت می برند ، پیدا کنید.

8. چالش های وایرال نظر ما را جویا می شوند

وقتی محتوا تکان دهنده است (در بیشتر چالش های وایرال) ، تمایل داریم که نظر خود را در مورد آن ابراز کنیم – ممکن است در مورد آن با دوستان و خانواده خود بحث کنیم یا در مورد ویدیو نظر بدهیم. مهم نیست که ما چگونه می خواهیم نظر خود را نشان دهیم ، ما در محبوبیت ویدیو کمک می کنیم.

9. یک فرد مشهور یا تأثیرگذار در این چالش شرکت می کند

ما به احتمال زیاد همان کاری را می کنیم که افراد مشهور انجام می دهند. با اینکه وقتی شخص مشهور خاصی را دوست ندارید ، صدای او بیشتر از صدای یک فرد عادی یا گروه کوچک تاثیر می گذارد. این به ویژه هنگامی اتفاق می افتد که افراد مشهوری که طرفداران زیادی دارند ، مانند لیدی گاگا ، آریانا گراند ، بیانسه ، در این چالش شرکت می کنند.

10. شرکت در چالش ثابت می کند که ما می توانیم کاری انجام دهیم

شرکت در چالشی که دستیابی به آن دشوار است ثابت می کند که ما سخت ، توانمند ، قوی و شجاع هستیم. وقتی یک چالش فرصتی را برای نشان دادن نقاط قوت ما فراهم می کند ، احتمال انجام این کار بسیار بیشتر است. در نهایت ، دلیل اینکه ما از شبکه های اجتماعی استفاده می کنیم خودنمایی است و یک چالش وایرال هم راه دیگری برای دستیابی به آن است.

اکنون که می دانید چه چیزی چالش های وایرال را جالب می کند ، ممکن است خودتان علاقمند به شروع یک چالش باشید. خواه یک تاجر باشید که می خواهید توجهات را به شرکت یا محصول خود جلب کنید و یا یک تأثیرگذار مشتاق در شبکه های اجتماعی باشید ، چالش های وایرال راهی عالی برای کسب محبوبیت ، توجه و ایجاد تغییر است!

کاروسل پست ها

یک نظر بگذارید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. قسمتهای مورد نیاز با * مشخص شده اند

پست های اخیر

برترین نویسندگان

دارای نظر

ویدئوهای ویژه